Emerald Dream

Podmínky

Objednávka

Hotové výrobky si závazně objednáte komentářem pod daným výrobkem (a formulkou kupuju, já je beru) apod. Prodej funguje na principu „kdo dřív přijde, ten dřív mele“, je ovšem možné (i když to nerada vidím), že si první zájemce koupi rozmyslí, nezaplatí apod. Přestože je tedy předmět už zamluvený, můžete přidat komentář, že kdyby to nevyšlo, jste další zájemce – pokud to skutečně s prvním kupujícím nevyjde, počítám s Vámi a dám Vám vědět. Můžete vytvořit i vícemístný pořadník, ale, upřímně řečeno, doufám, že před zamluvením skutečně zvážíte svůj zájem a svou finanční situaci a domlouvat se postupně s několika zájemci snad nebude potřeba.

V případě zájmu prosím vyplňte ke komentáři i svůj email (nikde ve stránce se nezobrazuje, zobrazí se pouze mně).

Na zakázku vyrábím věci taky, a ráda. Pokud byste si chtěli nechat vyrobit některý z nabízených předmětů s jakoukoli modifikací, nebo předmět podobný už prodanému, napište své přání na adresu info@emerald-dream.cz a určitě se nějak domluvíme. Bižuterii klidně naklonuju, dokud budu mít materiál, nebo ho klidně i dokoupím, bude-li to možné. U oděvů prosím, abyste mě nežádali o kopírování cizích návrhů, ráda se nechám inspirovat, ale přesné repliky se mi moc dělat nechce.

Dodání nebo předání

V Praze je po předchozí domluvě možné osobní předání na některém z pražských lolita srazů, popř. nějakém dalším sraze nebo conu, kde se objevím. Můžeme si také domluvit schůzku pro předání v centru, ale upozorňuji, že v takovém případě já vybírám místo, které se mi hodí (pravděpodobné jsou centrum, Vinohrady, Vršovice…).

Zaslání poštou: Bižuterii budu posílat v bublinkové folii nebo bublinkové obálce a posílat jako doporučenou zásilku (pošta za ni ručí v případě ztráty, dostávám potvrzení o podání) za 40Kč. U oblečení stanovím cenu poštovného na základě váhy a objemu objednávky, orientačně by se to mělo vejít do 70 Kč za balíček. (Na dobírku zpravidla nezasílám, obnáší to pro mě zbytečnou cestu na poštu, navíc se Vám tím prodraží celková cena). Odeslání tedy předchází platba na můj účet, jehož číslo Vám pošlu s potvrzením objednávky emailem.

Feedback

Ocením veškerou zpětnou vazbu. Výrobky můžete okomentovat v emailu, v komentáři pod příslušným předmětem nebo, snad úplně nejlépe, nechte mi vzkaz na facebookové stránce. Pokud se rozhodnete můj výrobek okomentovat na Vašem vlastním blogu nebo webu, pošlete mi na něj, prosím, odkaz. Moc ráda bych tu taky časem vystavila fotky výrobků na majitelích, takže pokud nějaké fotky pořídíte a byli byste ochotni mi je poskytnout, budu Vám velmi vděčná.

Zatím mám hodnocení jen z prodeje na Aukru (obvykle tam prodávám oblečení, které už nenosím), ke shlédnutí zde.